FİRMA HAKKINDA

30 Yıllık DeneyİMle

YALÇINLAR KAĞIT iç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Firmamız 1974 yılından buyana Adana'da çeşitli sektörlere hizmet verdikten sonra kağıt ithalatına başlamıştır. 2015 yılında yenilenen yeni yüzü ve Kurumsal Kimliği ile YALÇIN KAĞIT İç ve Dıi Tic. Ltd.Şti. olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamız bünyesinde 1.hamur Kağıt, 3.Hamur Kağıt, Kuşe Kağıt, Kraft Kağıt ve Amerikan Bristol başta olmak üzere çok sayıda ürün ithal edilerek Türkiye’nin bütün illerindeki matbaa ve ambalaj sektöründeki müşterilere ürünlerimiz pazarlanmaktadır.

Üretimlerimiz istenen ebat ve ölçülerde bilgisayar destekli olarak TSE standartlarına uygun üretim yapılmaktadır. Firmamız yurt çapında satış ağına sahip olup, aranılan tüm Kağıt ürünleri deopmuzdan temin edilmektedir. Sektörümüzün sürekli değişen ve gelişen ürün yelpazesinin tüm seçeneklerini en uygun koşullarda ve en kısa sürede sizlere sunmak firmamızın temel prensiplerindendir.

Firmamız yurt dışından ithal ettiği çeşitli kâğıt ürünlerini Samsun'daki depomuzdan veya Adana'daki depomuzdan yurt içi ve yurt dışına satmaktayız.

30 Yıllık Bilgi Birikimi ve Tecrübesiyle Kereste Söktüründe Hizmet Vermektedir.

Gerek yurt içinden gerek yurt dışından (Rusya - Sibirya) ithal ettiğimiz ürünleri Samsun'daki depomuzda tomruk olarak veya Adana'daki fabrikamızda işlendikten sonra yurt içi ve yurt dışına satmaktayız. Firmamız bünyesinde yerli ve ithal ürünler başta tomruk ve inşaatlık kereste, plywood, lambiri, taban tahtası ve doğramalık kereste olmak üzere çok sayıda ürün imal edilerek Türkiye’nin bütün illerindeki inşaat firmalarına, müteahhitlere, kooperatifler ve perakende müşterilere ürünlerimiz pazarlanmaktadır.

FOTO GALERY